X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e büyük vefa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'den Birdal Gök'e büyük vefa

  • Giriş Tarihi: 14.11.2014 16:27
Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e büyük vefa
Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e büyük vefa

, Kalbe Kiralık Aşklar klibin, şarkının söz ve müziğinin ait olduğu, kansere yenik düşen Birdal Gök’e adadı.

'in "Kalbe Kiralık Aşklar" albümüne adını da veren şarkısının klibi tamamlandı. Şarkının söz ve müziği, yakın zamanda kanser hastalığına yenik düşen Birdal Gök'e, düzenlemesi ise Haluk Kurosman'a ait. Ferhat Göçer'in yönetmenliğini yaptığı duygusal şarkının klibi müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.

Göçer, bu klibi Birdal Gök'e adadı

Birdal Gök'ün Facebook sayfasındaki son paylaşımı da Göçer'in "Kalbe Kiralık Aşklar" albümüydü. Gök, duygu ve düşüncelerini belirten bir yazı paylaşmış ve şarkı ile ilgili şöyle yazmıştı; "Bunca sene sonra bir hayalimin gerçekleşmesi… İnsan ne hissedeceğini bilemiyor; en azından benim için öyle oldu. Üstelik şarkım albümün isim şarkısı da olunca…" Birdal Gök, Göçer'in amatör müzisyenlerin müzik sektörüyle buluşması amacıyla kurduğu "besteniyolla.com" platformundan ünlü sanatçıya ulaşmıştı.

Ferhat Göçer, anlamlı klibi için şu ifadeleri kullandı; "Şarkılarının dilden dile dolaşması, hep birlikte söylenmesi Birdal'ın en büyük hayaliydi. Birdal'la, bu amansız hastalığıyla mücadele ederken tanıştım ve ona bu hayalini gerçekleştireceğime dair söz verdim. Bu ve daha birçok eşsiz şarkısını hem ben hem de diğer sanatçı dostlarımla paylaşarak, Birdal'ı şarkılarıyla yaşatacağım."