Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tiyatrocular seyircisiyle söyleşiyor

Giriş Tarihi: 5.12.2014 17:49
Tiyatrocular seyircisiyle söyleşiyor

Şehir Tiyatroları 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri kapsamında, eski ve yeni kuşak sanatçılarıyla, seyircisini, bir araya getireceği, “Şehir Tiyatrolarının 100. Yılında Sanatçılarımız Seyircisiyle Söyleşiyor” başlıklı fuaye sohbetleri düzenliyor.

İki ayrı kuşaktan sanatçının, seyirciyle bir araya geleceği ve sıcak bir sohbet ortamında geçmesi planlanan söyleşi dizisinde, Şehir Tiyatrosu'nun 100 yıllık tarihi, tiyatroya yıllarını vermiş sanatçıların kişisel bellekleri üzerinden seyirciyle paylaşılacak. Söyleşiler, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi fuayesinde, iki haftada bir Cumartesi günleri 18.00 – 19.30 arasında gerçekleştiriliyor.

100.yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen fuaye sohbetlerinin üçüncüsü, 6 Aralık Cumartesi günü 18.00'de gerçekleşiyor. Söyleşinin konukları sekiz yaşında, Şehir Tiyatroları'nda sahneye çıkmaya başlayan aynı zamanda başarılı dublaj sanatçılarımızdan olan Jeyan Ayral Tözüm ile on yedi yaşında Şehir Tiyatrosu'nda sahne almaya başlayan ve şu an Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliğini yürütmekte olan Erhan Yazıcıoğlu…

Söyleşi, 6 Aralık Cumartesi günü saat 18.00 de, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatrocular seyircisiyle söyleşiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz