Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Volkan Arslan TRT Türk’te

Giriş Tarihi: 10.12.2014 15:11
Volkan Arslan TRT Türk’te

‘Kayde’ ve ‘Puğar’ albümleri ile Karadeniz müziğinde haklı bir yer edinen Volkan Arslan, TRT Türkü Radyosunda her Salı ‘Karadeniz Rüzgarı’ adlı müzik programı yapıyordu. Genç sanatçı radyodan sonra artık televizyonda da program yapacak. Arslan bundan böyle her Pazar, halk müziği sanatçısı Merve Kayacan ile birlikte TRT Türk ekranlarında “Sevdalı Türküler” adlı müzik programını sunacak. Yaklaşık 1 saat sürecek olan programın yapımcılığını ve yönetmenliğini Fatma Sis üstlendi. TRT Türk ekranlarında Türk Halk Müziği tutkunlarının isteklerinin seslendirileceği yepyeni bir program olan “Sevdalı Türküler” her Pazar 20.30’da TRT Türk'te.

'Kayde' ve 'Puğar' albümleri ile Karadeniz müziğinde haklı bir yer edinen Volkan Arslan, TRT Türkü Radyosunda her Salı 'Karadeniz Rüzgarı' adlı müzik programı yapıyordu. Genç sanatçı radyodan sonra artık televizyonda da program yapacak.

Arslan bundan böyle her Pazar, halk müziği sanatçısı Merve Kayacan ile birlikte TRT Türk ekranlarında "Sevdalı Türküler" adlı müzik programını sunacak.

Yaklaşık 1 saat sürecek olan programın yapımcılığını ve yönetmenliğini Fatma Sis üstlendi.

TRT Türk ekranlarında Türk Halk Müziği tutkunlarının isteklerinin seslendirileceği yepyeni bir program olan "Sevdalı Türküler" her Pazar 20.30'da TRT Türk'te.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Volkan Arslan TRT Türk’te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz