Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sessizliğini bozmaya hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 11.12.2014 15:22 Güncelleme Tarihi: 11.12.2014 15:44
Yavuz Bingöl sessizliğini bozmaya hazırlanıyor

Berkin Elvan ile ilgili söylediği iddia edilen sözlerle gündeme gelen ve linç girişimlerine maruz kalan ünlü sanatçı , sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

'ün eşlik edeceği 3. Şebi Arus İstanbul Töreni'ne , Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılacak.

13 Aralık Cumartesi günü Ataköy'de Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki 3. Şebi Arus İstanbul töreni programı belli oldu.Yavuz Bingöl, Mustafa Ceceli, Alişan, Yusuf Güney ve Sami Özer'in semazen gösterilerine ilahilerle eşlik edeceği "3. Şebi Arus İstanbul" töreni, 13 Aralık Cumartesi günü Ataköy'de Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

ÜNLÜ SANATÇIYA LİNÇ GİRİŞİMİ - TIKLAYIN

'ın da katılması beklenen törende Yavuz Bingöl, Mevlana'nın "Etme" şiirini, bu gece için özel olarak hazırladığı kendi bestesi ile seslendirecek.

Sunuculuğunu Ertem Şener ve Necip Karakaya'nın yapacağı gece saat 20.00'de başlayacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAHİP ÇIKMIŞTI

Tartışmaların odak noktasına getirilen ve linç girişimlerine maruz kalan sanatçı Yavuz Bingöl'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan '30 Ağustos resepsiyonunda Yavuz Bingöl ile Yemen Türküsünü birlikte söyledik. Aman Allah'ım o sanatçımıza söylemediklerini bırakmadılar. Şu anda hala Türkiye'nin bu büyük sanatçısını linç etmek için ellerindeki her vasıtayı kullanıyorlar. Niye sen nasıl olur da Cumhurbaşkanı ile böyle bir resim verirsin. Böyle bir zihniyet olabilir mi. Hani siz sanata değer veriyordunuz. Bütün sanatçılar sizin gibi düşünmeye mecbur mu' sözleri ile destek çıktı.

ERDOĞAN YAVUZ BİNGÖL'E BU SÖZLERLE SAHİP ÇIKTI

DAVUTOĞLU: YAVUZ BİNGÖL'Ü ÇOK İYİ BİLİRİZ

Başbakan Ahmet Davutoğlu da partisinin 7 Aralık'taki Van İl Kongresi'nde konuşmuş ünlü sanatçıya sahip çıkmıştı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada yaptığı konuşmada Çözüm sürecinin gerekliliğine dikkat çekti, ünlü sanatçı Yavuz Bingöl'ün maruz kaldığı baskılara değindi. Davutoğlu son zamanlarda söylemleri nedeniyle linç girişimine maruz kalan ünlü sanatçıya ilişkin yaptığı açıklamada 'Şimdi Yavuz Bingöl'e mahalle baskısı uygulanıyor. Evet kardeşiz dediği için bu seslere mahalle baskısı uyguluyorlar. Biz tanırız Yavuz Bingöl'ü onlar bu baskıya boyun eğmezler. Barış türküleri söyleyen herkese selam olsun' dedi.

HABERİN VİDEOSUYAVUZ BİNGÖL'E SOSYAL MEDYADAN DA DESTEK YAĞDI - TIKLAYIN


YAVUZ BİNGÖL'ÜN BİLİNMEYEN HİKAYESİ - TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yavuz Bingöl sessizliğini bozmaya hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz