Gözümüz ve 'ı aradı

Giriş Tarihi: 16.12.2014 11:38 Güncelleme Tarihi: 16.12.2014 11:38
Gözümüz Shirley Temple ve Joan Rivers'ı aradı

'ı kendisine şöhret kazandıran bukleleriyle ve 'ı açık sözlülüğü ile hatırladık, her iki isim de ölümlerinin ardından 14 kat daha fazla arandı.

Şubat ayında dünya 'ın öldüğü haberini üzülerek aldı. Aynı ay içinde aktör, direktör ve Hayalet Avcısı 'e de elveda dedik. Ardından, yıl içinde kara film simgesi Lauren Bacall ve ondan kısa bir süre sonra da doğal komedi fenomeni vefat etti.

Yaş sadece bir sayıdan ibaretJoan Rivers, sahneye ilk kez 1959 yılında New York'ta Barbra Streisand karşısında çıktıktan sonra 60 yılı aşkın bir süreyi gösteri dünyasının içinde geçirdi. Ölümünün ardından "genç joan rivers"ı yaşlısından daha fazla aradık.

Kimi giyiyorsun?

Joan Rivers'ın ölümünden sonra trend olan çevrimiçi şovu Moda Polisi'nden ünlü bir replik. Birçokları için Joan komedinin kraliçesiydi ve ölümünün ardından "joan rivers taç takıyor" liste başı aramalardan biri oldu.

"Diğer herkesin düşündüklerini söyleyerek başarılı oldum"


Asla dilini tutan biri olmadı ve onu bu sebeple sevdik. "joan rivers sözleri" aramaları ölümünün ardından 5 kat arttı.

"Baştan çıkaran kadın"


Bacall, To Have and Have Not'ta Humprey Bogart karşısında büyüleyici kadın Marie "Slim" Browning'i oynayarak şöhret basamaklarını hızla tırmandı. Çiftin düğünü, ölümünün ardından yaptığımız liste başı aramalardan biri oldu.ARKADAŞINA GÖNDER
Gözümüz Shirley Temple ve Joan Rivers'ı aradı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz