Türkiye'nin en iyi haber sitesi

() en çok aranan film oldu

Giriş Tarihi: 16.12.2014 10:43 Güncelleme Tarihi: 16.12.2014 11:21
Karlar Ülkesi (Frozen) en çok aranan film oldu

Karlar Kraliçesi'nin bu büyüleyici uyarlaması tüm zamanların en yüksek gişe yapan çizgi filmi ve aynı zamanda da 2014 yılının en fazla aranan filmi oldu.

Maceracı ve iyi kalpli bir kız olan Anna, kız kardeşi Prenses Elsa'yı bulup yaşadığı krallığa sonsuz kış getiren laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğa çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff ve sadık Ren geyiği Sven'dir. Ayrıca Olaf adlı bir başka yol arkadaşları daha olur. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.Disney yapımı animasyon filmin yönetmenliğini Chris Buck ve Jennifer Lee yürütürken, başkarakterleri seslendiren isimler Kristen Bell ve Jonathan Groff.

evine üç Oscar götürdü ve belki de hayat dolu Ellen sayesinde bu yılın töreni tarihte en fazla aranan tören oldu. Nolan'ın uzay destanı bizi aramaya sevk etti ancak ihtiyacımız olan şey "yıldızlararası açıklama"ydı.

FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karlar Ülkesi (Frozen) en çok aranan film oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz