Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’dan 34 Oto Sanayi

Giriş Tarihi: 16.1.2015 16:41
Baba Zula’dan 34 Oto Sanayi

1996 yılında kurulan ve Murat Ertel, Levent Akman, Can Aydemir, Özgür Çakırlar ve Melike Şahin’den oluşan kadrosuyla yoluna devam eden ’ nın 8. Albümü “34 OTO SANAYİ”, Gül Baba Music/ Lila Müzik lisansıyla ve Rainbow45 Records etiketiyle plak formatında müzik marketlerdeki yerini aldı.

'nın sahne performansına daha yakın tınlayan bu yeni albümde yine birbirinden güzel 8 şarkı bulunuyor. Grubun alıştığımız renkli müzikal tavrına ek olarak, müziğin ve sözlerin sertleştiğine tanık oluyoruz. Daha elektrikli ve protest ifade biçimiyle "34 OTO SANAYİ " albümü gelecek albümlere ilişkin ipuçları da veriyor dinleyicilerine…Albümde bazı parçalarda gözümüze çarpan misafir sanatçılar, Elektro Ud da "Periklis Tsoukalas, davulda Faruk Giley, Vokalde Elena Hristova ve Eren Devran Ertel performanslarıyla bu yeni çalışmaya renk katıyorlar.

CD'nin yanı sıra plak formatında yayınlanmış ilk BaBa ZuLa albümü olan '34 OTO SANAYİ' de yer alan A Yüzü: "İtaat Etme", "Başka Bir Alem", "Gariplere Yer Yok", "İlk Aşkım", "Sinek Koca"; B Yüzü: "Ufaklık", "Küçük Kurbağa", "Direniş Destanı Şık kapak tasarımıyla dikkat çeken albümün fotoğrafları, grubun stüdyosunun bulunduğu Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde Dilan Bozyel tarafından çekildi. Kapakta yeralan gözalıcı kırmızı araba ise Murat Ertel'in 1963 model Ford Futura'sı…Plak, 180 gr. ağırlığında vinil, 50x70 ebatlarında çift taraflı posteriyle, imzalı kartpostalı ve şarkı sözlerini içeren ekiyle, açılır karton kapağı içinde dinleyicilere sunulmaktadır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baba Zula’dan 34 Oto Sanayi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz