Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan 975 TL'lik bilet

Giriş Tarihi: 22.1.2015 10:58
Hugh Jackman'dan 975 TL'lik bilet

Müzik ve dansla buluştuğu gösterisini gerçekleştirmek üzere İstanbul'a gelecek olan 'ın etkinliğinin bilet fiyatları 975 TL'ye kadar ulaşıyor.

Dünyanın en çok okunan ve izlenen fantastik serilerinin sahibi Marvel Comics'in Hollywood'da yerini sağlamlaştıran aynı zamanda da kendisini üne kavuşturan X-Men serisi ile tanınan İstanbul'a geliyor. 'An Evening with Hugh Jackman' adını taşıyan, kurgulanmış olsa da çoğunluğu doğaçlama ve şarkılardan oluşan gösteride izleyiciler, Hugh Jackman'ın müzik ve dansla ilgili farklı bir yönünü keşfedecek.
Türkiye'ye ilk kez gelecek olan gösterinin bilet fiyatları ise bu güne kadarki en pahalı etkinliklerden biri olma özelliğine sahip. Geçtiğimiz yıl İstanbul'da konser veren Justin Bieber'ın VIP biletleri 523 TL'den alıcı bulmuş, dinleyicileri bilet fiyatlarına tepki göstermişti. Ancak Hugh Jackman'ı çok yakından izlemek ve dinlemek isteyenler için belirlenen en yüksek bilet fiyatı 975 TL olarak açıklandı. Diğer kategorilerdeki biletlerin fiyatları ise 750 TL, 599 TL, 452 TL. Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenecek olan etkinliğin en ucuz biletleri ise 192 TL değerinde, 5. kategorideki bu biletler ise tükendi.

Gösteride Hugh Jackman'a 27 kişilik bir orkestra ve dansçılar eşlik edecek. Aralarında 'Singin' in the Rain' gibi klasikleşmiş film müziklerinin olduğu şarkılardan oluşturduğu repertuvarın yanı sıra vatanı olan Avusturalya'nın köken halkı Aborjinler'e özgü müzik ve dans figürlerine de yer verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hugh Jackman'dan 975 TL'lik bilet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz