Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Kidman'ın telefonlarını dinlemiş

Giriş Tarihi: 28.1.2015
Scientology, Kidman'ın telefonlarını dinlemiş

Hollywood yıldızlarının "" 'nin eski yöneticisi itiraf etti: Tarikat, ünlü müridi 'un boşanmasını sağlamak için o zamanki eşi Kidman'ın telefonlarını dinledi

ABD'de birçok ünlü ismin bağlı olduğu tarikatının, ile evliliği sırasında 'ın telefonunu dinlediği ortaya çıktı. Oscar'lı film yapımcısı Alex Gibney'e konuşan eski bir tarikat yöneticisi, olayın iç yüzünü ortaya çıkardı: Hollywood yıldızları arasında popüler olan ""nda bir dönem üst düzey yöneticilik yapan Marty Rathbun, kendisine çiftin boşanmasını kolaylaştırma görevinin verildiğini ve bu kapsamda Kidman'ın telefonlarının dinlendiğini itiraf etti.

NICOLE KIDMAN'DAN TOM CRUISE İTİRAFI! - TIKLAYIN

MIRANDA KERR'DEN TOM CRUISE AÇIKLAMASI - TIKLAYIN

POTANSİYEL SORUN KAYNAĞI

Pulitzer ödüllü araştırmacı yazar Lawrence Wright'ın kitabının sinemaya uyarlaması için konuşan Rathbun, Katolik bir aileye mensup Kidman'ın babasının ünlü bir psikiyatrist olması nedeniyle tarikatın gözünde "potansiyel sorun kaynağı" olarak görüldüğünü belirtti. Çünkü bu alan tarikatın karşı durduğu bir bilim dalı olarak biliniyor. Ayrıca, tarikatın lideri David Miscavige'ın 1990'da Cruise'un bir film çekimi için Kidman ile birlikte bir yıl bir arada kalacak olması nedeniyle paniğe kapıldığı, bu nedenle de çiftin ayrılması için kara propaganda yapıldığı belirtildi. Rathbun, bu süreçte bilgi toplamak amacıyla Kidman'ın telefonunun dinlenmesi talimatı verildiğini belirtti. Hollywood'daki en bilinen Scientology üyesi Cruise, tarikatın yüzü olarak da görülüyor. Bu nedenle tarikatın Cruise'a büyük önem verdiği biliniyor. 2004'te Scientology'den ayrılan Rathbun'un iddiaları tarikat yetkililerince yalanlandı. Cruise ve Kidman çifti, 2001'de boşanmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Scientology, Kidman'ın telefonlarını dinlemiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz