Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul dergisi değerler eğitimi özel sayısı çıktı

Giriş Tarihi: 10.2.2015 17:55 Güncelleme Tarihi: 10.2.2015 18:00
İstanbul dergisi değerler eğitimi özel sayısı çıktı

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ar - Ge birimi tarafından hazırlanan İstanbul Eğitim ve Kültür Dergisi, 9. sayısını 'Değerler Eğitimi'ne ayırdı.

Tanınmış aydınların, eğitimcilerin yazılarına ve önemli söyleşilere yer verilen dergide ayrıca değerler eğitimine bakışımızı çeşitlendirecek önemli düzyazı ve şiir alıntılırı da bulunuyor.

Değerler Eğitimi Özel sayısında Kemal Sayar, Nevzat Tarhan, Belkıs İbrahimhakkıoğlu ile yapılan söyleşiler, eğitimcilerin hem keyifle okuyacağı hem de tespitlerinden yararlanacakları ufuk açıcı görüşler içeriyor.Örnek şahsiyetler üzerine kaleme alınan üç portrede ise Nurettin Topçu, Fethi Gemuhluoğlu ve Kemal Tahir anlatılıyor.

Cemil Meriç ve Ercih Fromm'dan yapılan alıntılar da değerler konusuna farklı cepheden bakmamızı sağlayan bir içeriğe sahip. Cihan Aktaş, Yıldız Ramazanoğlu, Hüzeyin Akın, Suavi Kemal Yazgıç, Şeref Akbaba, Atakan Yavuz, Mahmut Bıyıklı gibi pek çok kalem farklı başlıklarda dergiye önemli bir katkı sunuyor.

İstanbul Eğitim ve Kültür Dergisi'nin 'Değerler Eğitimi Özel Sayısı' zengin içeriğiyle kütüphanelerde saklanacak bir sayı oldu. Dergi, eğitimcilerin ve bütün okurların dikkatine sunuldu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul dergisi değerler eğitimi özel sayısı çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz