Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her Ses Bir Nefes sergisi 4-22 Mart'ta

Giriş Tarihi: 5.3.2015 10:41
Her Ses Bir Nefes sergisi 4-22 Mart'ta

‘’Her Ses Bir Nefes’’ sosyal sorumluluk projesi kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmeyi ve kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ''Her Ses Bir Nefes'' sergisine Tepe Nautilus AVM, ev sahipliği yapıyor.

Türkiye'de özellikle kadınların maruz kaldığı sorunlara karşı dikkat çeken temasıyla müzik, sinema, medya ve sanat camiasından ünlü erkeklerin de kamera karşısına geçerek destek verdikleri "Her Ses Bir Nefes 5" fotoğraf sergisi 4-22 Mart tarihleri arasında izlenebilecek.

Tepe Nautilus AVM 7 Mart'ta ülkemizi temsil eden genç kadın sanatçılar Selin Şekeranber & Yudum Çetiner ikilisini ağırlıyor.

Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner, geleneksel müziğimizi klasik Batı müziğiyle harmanlayarak renkli ve eğlenceli bir forma getiriyor. 2010 yılında gerçekleşen İsviçre Uluslararası Lozan Müzik Festival'inde büyük başarılarının ardından bu festivale 3 kez daha davet edilen ikili, bu başarılarının yanı sıra İtalya'da düzenlenen "Ibla Grand Prize World Music Competition" yarışmasında, 200 yarışmacının arasından "Jüri Özel Ödülü" almaya hak kazanarak gururumuzu ikiye katlamıştı.

Ayrıca piyanoda uluslararası platformda Türkiye'nin sesini duyuran "Duo&Blanc Noir" 7 Mart Cumartesi günü kendi tarzlarıyla beğeni toplayan eserlerini sunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her Ses Bir Nefes sergisi 4-22 Mart'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz