Türkiye'nin en iyi haber sitesi

halaya durdu

Giriş Tarihi: 2.6.2015 10:03 Güncelleme Tarihi: 2.6.2015 10:41
Hugh Jackman halaya durdu
Mart ayında Zorlu PSM'de sahneleyeceği 'An Evening with ' gösterisi için İstanbul'a gelen ancak ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle sadece bir gece sahneye çıkan Hugh Jackman, yeniden Türkiye'ye geldi.

Telafi için gerçekleştirdiği üç gösterinin sonuncusu dün akşam Zorlu PSM'de gerçekleşti.

Jackman'ın son gösterisini izleyenler arasında Halit Ergenç, Pınar Altuğ Atacan, Haldun Dormen, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç gibi isimler vardı.

Ünlü yıldız Hugh Jackman gösterisinin son gününe sürprizler de hazırlamıştı.

Jackman, sahnede Türk kahvesi içti, sahneye çıkardığı bir izleyicisiyle oryantal dans yaptı.

Hugh Jackman'a asıl sürprizi ise organizasyon ekibi hazırlamıştı. Sahneye davet ettiği organizasyondan arkadaşlarıyla başarılı yıldız halay çekti.

"ATATÜRK BÜYÜK BİR LİDER"

Gösterisinin sonlarına doğru Jackman, Avustralyalı olmasının da etkisiyle Çanakkale konusunda Türkiye ziyareti boyunca faydalı bilgiler topladığını, Atatürk'ün büyük bir lider olduğunu ifade etti.

Jackman, Atatürk'ün Çanakkale Savaşı'ndan uzun bir zaman sonra savaşta ölen askerlerin yakınları için söyleği şu ifadeleri izleyicilerle paylaştı ve izleyiciler gözyaşlarını tutamadı.'Bu memketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar, burada dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız...

Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar; gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır. Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat uyuyacaklardır. Bu topraklarda canlarını verdikten sonra artık bizim evlatlarımız olmuşlardır.''


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hugh Jackman halaya durdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz