intihar teşebbüs etti

Giriş Tarihi: 12.7.2015 14:49 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 00:28
Harika Avcı intihar teşebbüs etti

Ünlü sanatçı , Bostancı'da kaldığı otelde silahla intihara teşebbüs etti.

Edinilen bilgilere göre, bir süredir bunalımda olan ve alkol problemiyle mücadele eden , Bostancı'da kaldığı otelde silahla intihara teşebbüs etti. Göğsünün üstüne isabet eden kurşunla yaralanan Avcı için olay yerine ambulans çağrıldı. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Avcı'nın tedavisinin sürdüğü, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Avcı'nın intihara teşebbüs ettiği haberinin ardından basın mensupları da bilgi almak için hastaneye akın etti. Ancak özel güvenlik görevlileri, basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için yoğun çaba sarf etti. Güvenlik güçleriyle basın mensupları arasında uzun süre tartışma yaşandı.

HARİKA AVCI'NIN SAĞLIK DURUMU

Harika Avcı'nın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nden yapılan açıklama şöyle: "Sanatçımız Harika Avcı 12.07.2015 saat 11.00 sularında birliğimize bağlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisimize, ateşli silahla yaralanma nedeniyle 112 Acil Ambulans Servisi'nce getirilmiş olup, uzman hekim ve sağlık personelimizce yapılan gerekli müdahaleler sonucunda herhangi bir hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmıştır" ifadelerine yer verildi.Avcı'nın tedavisinin sürdüğü ifade edilerek, "Tetkik ve tedavisine yönelik müşahede amaçlı takibine devam edilen sanatçımızın, yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda taburculuğuna karar verilecektir" denildi.

15-07/12/harika-avci-intihar-ett.jpg


ARKADAŞINA GÖNDER
Harika Avcı intihar teşebbüs etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz