Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'tan yeni roman:

Giriş Tarihi: 28.8.2015 16:40
Hüseyin Tunç'tan yeni roman: Ferec
Yazar 'un yeni romanı , kitapseverlerle buluştu.

Tunç'un ilk kitabı "Biz Aslında Neyiz?", kişisel gelişim üzerine yazılmış.

Bankacılık mesleği ile uğraşan Hüseyin Tunç'un ikinci kitabı olan "Katılım Bankacılığı Felsefesi, Teorisi Ve Türkiye Uygulaması", sektörü ile ilgiliydi.

Tunç, Kayıp Renk ile de bundan sonra roman türünde eserler kaleme alacağının sinyallerini vermişti.

İşte yazarın yeni romanı Ferec'le ilgili tanıtım yazısı

Ufak bir ipucu... Cılız da olsa bir ışık arıyorum. Nereye aitim ben? Ne tür bir insan ailesindenim?

Neden?

Ne demek neden?

Hayat dediğimiz bu şey, değişik bir maddeden mi yapılmış, yoksa sadece manadan mı ibaret? Sır küpü... Kırılmaz ve kurşungeçirmez buzlu camdan yapılmış sanki. Anlayabilsem iyi olacaktı. Daha dikkatli bakıyorum... Yakından, iyice yakından... Nafile!

Başlangıçla son arasında gidip gelen zaman aralığında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyorum. Gözüme hafif bir koyuluk çarpıyor o kadar. Elimi uzatıyorum, kaçıyor. Uzaktan bakıyorum, kayboluyor.

Hüseyin Tunç'un biyografisi

1968 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. Karabük Endüstri Meslek Lisesi'ni ve İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni dönem birincisi olarak bitirdi. Bankacılık mesleğine 1989 yılında Töbank'ta Müfettiş Yardımcısı olarak başladı ve aynı bankada 1992 yılına kadar çalıştı.

1992-1995 yılları arasında T. Halk Bankası Kastamonu Şubesi'nde görev yaptı. 1995 yılı Şubat ayında Albaraka Türk Katılım Bankası'na geçti. Albaraka'da Müfettiş Yardımcılığı, Müfettişlik, Birim Müdür Yardımcılığı, Adapazarı ve Bakırköy Şube Müdürlükleri, Genel Müdürlükte Bankacılık Hizmetleri Yönetmenliği, Kalite Yönetim Sistemi Temsilciliği ve Kurumsal Bankacılık Yönetmenliği görevlerinde bulundu. Halen bu bankanın Kredi Yönetimi ve İzleme Kıdemli Müdürü olarak görev yapmaktadır.

SMMM sertifikasına sahip ve İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası üyesi olan Hüseyin Tunç İngilizce bilmektedir, evli ve iki çocuk babasıdır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Tunç'tan yeni roman: Ferec
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz