Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Huzur ve şifa kapısı: “Beytullah”

Giriş Tarihi: 14.10.2015 09:38
Huzur ve şifa kapısı: “Beytullah”

Derdine derman, hastalığına şifa, hüznüne neşe arayan ya da dileğinin gerçekleşmesini bekleyenlerin ortak kapısı Beytullah, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca Müslümana deva oluyor.

Binlerce hikmeti bünyesinde barındıran bir ibadet olan hacca, her yıl dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca Müslüman gidiyor. Kimi hastalığına şifa arıyor, kimi de manevi olarak çektiği sıkıntılardan bir nebze olsun arınmak istiyor. Bu sebeple Beytullah; her Müslüman için huzura açılan eşsiz bir kapı anlamına geliyor.

25 yıldır binlerce Müslümanın bu deneyimi yaşaması için hac ve umre organizasyonları düzenleyen Vizyon Turizm'in Yönetim Kurulu Osman Memiş, Beytullah'ın Müslümanlar nezdinde bir deva kapısı olduğunu ve son yıllarda tüm dünyada yaşanan savaş ve huzursuzluk ortamının insanları Beytullah'a daha fazla yaklaştırdığına işaret ediyor.

Beytullah'ı her Müslümanın görmesi gerektiğinin altını çizen Osman Memiş, derdine derman arayan herkesin bu vesileyle imanının da kuvvetlendiğini söylüyor. Memiş: "Dünyanın pek çok ülkesinde baş gösteren ve devam eden savaş ortamı sadece Müslümanların değil, tüm insanlığın ortak derdi. Bu sebeple her yıl Beytullah, daha fazla sayıda Müslümanın umut kapısı oluyor. Vizyon Turizm olarak biz de bu eşsiz deneyimi yaşayan hacı adaylarımızın yanında olmaktan ve onlara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzur ve şifa kapısı: “Beytullah”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz