X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Shrek Müzikali Zorlu PSM'ye geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Shrek Müzikali Zorlu PSM'ye geliyor

  • Giriş Tarihi: 4.11.2015 14:39
Shrek Müzikali Zorlu PSM'ye geliyor
Shrek Müzikali Zorlu PSM'ye geliyor

Hikayesi ve sözleri David Lindsay-Abaire tarafından kaleme alınan; müziği Jeanine Tesori’e ait SHREK MÜZİKALİ, DreamWorks Theatricals, Broadway Entertainment Group FZ LLC ve NETworks Presentations, LLC’nin orijinal prodüksiyonu ile 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek.

Uluslararası turne kapsamında ilk kez Türkiye'ye gelecek müzikal, yaklaşık 3 hafta boyunca, 7'den 70'e izleyenleriyle buluşacak. Orijinal dilinde ve Türkçe üstyazı ile sahnelenecek SHREK MÜZİKALİ* biletleri www.zorlucenterpsm.com, Zorlu PSM gişeleri ve yetkili satış kanallarından temin edilebiliyor.

Broadway'in Yeşil Dev'i İstanbul'da!

Oscar ödüllü DreamWorks animasyon filmini temel alan canlı bir adaptasyon olan SHREK MÜZİKALİ'nde, altüst olmuş uzak bir diyarda, yakışıklı bir prensten ziyade çirkin bir dev, yaşam enerjisiyle dolu bir prensesi kurtarmaya çalışıyor. Bu maceraya bir de susmak bilmeyen bir eşek, asabi bir kötü adam, huysuz bir kurabiye ve bir düzineden fazla absürt masal kahramanı ekleniyor; böylelikle 'gerçek bir kahraman'a ihtiyaç duyulan bir karmaşa ortaya çıkıyor! Neyse ki ellerinde böyle bir kahraman var. Adı da SHREK.