Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arapça Kitap Fuarına büyük ilgi

Giriş Tarihi: 8.11.2015 15:59 Güncelleme Tarihi: 8.11.2015 16:32
Arapça Kitap Fuarına büyük ilgi

Arapça Kitap Fuarı kapılarını ziyarete açtı. Yoğun ilginin gösterildiği fuarda konuşan DnB Medya Basın Sözcüsü Ebru Karalar, "Son 150 yıldan beri yaşanan yabancılaşmayı onarmayı amaçladık." dedi.

Arapça Kitap Fuarı açıldı. Arap Araştırma ve Yayın Birliği ile DnB Medya Kurumlarının ortaklaşa düzenledikleri,Türkiye'nin ilk Arapça Kitap Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtığı ilk andan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı. 6-15 Kasım 2015 süresince, Türkiye Yazarlar Birliği'nde devam edecek olan Arapça Kitap Fuarında, 17.00-20.30 saatleri arasında kültürel etkinlikler de düzenleniyor. Bu etkinliklere Arap ilim ve fikir dünyasının önde gelen isimleri, seminerleri ile değer katıyor.

DnB Medya Halkla İlişkiler Müdürü ve Basın Sözcüsü Ebru Karalar, "Arapça Kİtap Fuarını düzenlerken her şeyden önce, ortak kültürel dokulara sahip farklı ırklar arasında, son 150 yıldan beri yaşanan birbirine yabancılaşma ve kopuşların onarılıp, kültürel birlikteliğin güçlendirilmesini amaçladık." açıklamasında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arapça Kitap Fuarına büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz