Türkiye'nin en iyi haber sitesi

19 uzmandan DAİŞ gerçeği!

Giriş Tarihi: 23.6.2016 16:40
19 uzmandan DAİŞ gerçeği!

Küreselleşme projesi çöktü. Kapitalizm iflas etmek üzere. Ruhun, teknolojiye kurban edildiği dijital kölelik çağında, nihilizm karanlığı tüm dünyanın üzerine bir kez daha çökmek üzereyken, bu gidişata karşı İslam, küresel çapta son direnişin gerçekleşeceği son hür kale! Ve o kalenin düşmesi için 'üst akıl' son icadını üretti: İslam ile terörü yan yana getirmeye çalışan DAİŞ.

DAİŞ'in ikinci bir görevi daha var: İslam coğrafyasında 'tarih ve medeniyetin referans ülkesi olmaya aday' olan 'yi durdurmak. Engeller kalkarsa, tarihin akışını yeniden şekillendireceğimizi iyi bildikleri için DAİŞ'i göstererek hem İslam'ı hem de 'yi etkisiz kılmayı hedefliyorlar. Bunun için de laboratuvar ortamında geliştirdikleri, genetiğiyle oynanmış bir İslam anlayışını dünyaya İslam diye yutturmaya çalışıyorlar. Söz konusu kirli proje ise ilk kez bu kadar kapsamlı bir şekilde elinizde tuttuğunuz kitapta deşifre ediliyor.

Gazeteci Betül Soysal Bozdoğan aralarında Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un da olduğu her biri alanında uzman 19 isimle konuştu, şimdiye kadar kimsenin bakmadığı perspektiflerden DAİŞ gerçeğini ortaya koydu. İşte kitapta yanıt bulacağınız sorulardan bazıları:

Korkunç bir üst aklın tohumlarını ektiği bu mutant organizasyonun arkasında hangi "akıl merkezleri" var?

PYD hangi sebeple 'nin güneyinde pozisyon almaya çalışıyor?

'Vaadedilmiş Kürdistan'ın kuruluş amacı ne?

Küresel satrançta sonraki 19 hamleyi görenlerin taktikleri nasıl anlaşılır?

Bir sonraki 'Demokratik Katliamlar' hangi topraklarda olacak?

İsrail, DAİŞ üzerinden nasıl genişleyebilir?

İslam Ordusu neden kuruldu?

'Armageddon Savaşı' projesinde DAİŞ nasıl bir rol oynayacak?

Demografi Silahı'nı nasıl kullanıyorlar?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
19 uzmandan DAİŞ gerçeği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz