Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5. Sancaktepe Fuarı ve 15 Temmuz Sergisi açıldı

Giriş Tarihi: 2.10.2016 15:02 Güncelleme Tarihi: 2.10.2016 15:03
5. Sancaktepe Kitap Fuarı ve 15 Temmuz Sergisi açıldı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Fuarı ve 15 Temmuz fotoğraf sergisi yoğun katılım altında açıldı.

30 Eylül Cuma günü Samandıra Saat Kulesi meydanı'nda gerçekleşen açılış törenine Belediye Başkanımız 'in yanısıra AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan, Osman Boyraz, İlçe Protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.Fuar ve resim sergisinin açılışı öncesinde mehteran takımı sahne aldı. Sonrasında kurdele kesimiyle açılan fuarı ve resim sergisini Belediye Başkanımnız İsmail Erdem, milletvekilleri ile gezdi.

Fuarı gezen Belediye Başkanımız İsmail Erdem, "Beşinci organizasyonumuzu yapıyoruz. 105 yayınevi ve 86 standımızla 10 binlerce eseri kitapseverlerle buluşturduk.Sancaktepe halkı başta gençlerimiz olmak üzere kitap okumaya alıştılar. Ayrıca 15 Temmuz darbe girişimi yönelik burada bir resim sergimiz var. Şehitlerimiz anısına 15 Temmuz'un o karanlık geceyi aydınlığa çıkaran şehitlerimiz anısına bu sergiyi de açmış olduk. Tüm şehitlerimize rahmet dilerken yaşayan gazilerimize, yaralı olan gazilerimize Allah'tan şifalar diliyoruz. ve 15 Temmuz'u çocuklarımızın zihinlerine kazımak istiyoruz. Çünkü 15 Temmuz Çanakkale ruhuyla kazanılmış büyük bir zaferdir. Bu millet 1453'ü, İstiklal harbini, Sarıkamış'ı, Çanakkale'yi nasıl unutmadıysa 15 Temmuz darbe girişimini de unutmayacak" dedi. 145 yazarın bir araya geleceği kitap fuarı 10 gün açık olacak. Kitapseverler fuarı 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edebilecek

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5. Sancaktepe Kitap Fuarı ve 15 Temmuz Sergisi açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz