X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Spor Toto 2. Lig
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Spor Toto 2. Lig

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
SPOR TOTO 2. LİG’DE KÖTÜ GÜNLER GEÇİREN TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR’UN TEKNİK PATRONU ALİ NAİL DURMUŞ, MENEMEN BELEDİYESPOR MAĞLUBİYETİNDEN SONRA KULÜPTEN AYRILDI.
Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig’de kötü günler geçiren TKİ Tavşanlı Linyitspor’un teknik patronu Ali Nail Durmuş, Menemen Belediyespor mağlubiyetinden sonra kulüpten ayrıldı. Yönetimin futbolcu transferi ve maddi destek konularındaki sözlerini tutmadığını söyleyen Ali Nail Durmuş, “Ben düşüren değil, kurtaramayan hocayım" diyerek şartların vahim olduğunu iddia etti. Bu gelişmeler karşısında yönetim ise sessiz kalmayı tercih etti.
Spor Toto 2. Lig’den düşmesi hemen hemen kesinleşen TKİ Tavşanı Linyitspor’un teknik direktörü Ali Nail Durmuş takımdan ayrıldı. Sosyal paylaşım sitesinden kısa bir açıklama yapan Ali Nail Durmuş, yönetime sitem ederek kendisine verilen bazı sözlerin yerine getirilmediğini iddia etti. Durmuş, açıklamasında takımı düşüren değil, kurtaramayan kişi olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
"Sekiz maç kazanamayan hoca gider. Futbolda skor önemli. Kazanamamanın sebepleri ise sana oyuncu alacağız sözü verenler, maddi destek vereceğiz diyenlerin ortada görünmemesidir. Ben düşüren değil, kurtaramayan hocayım. Yalnız bırakılan, kadrosu her şeyi eksik ama her maçtan sonra oynadığımız rakibin kazandığında, şampiyon olmuşçasına sevindiği bir futbol oynatan takımın hocasıyım. Geçen sene Tavşanlı’nın en çok sevdiği, bu sene en çok kızdığı hocayım. Sözün özü futbol bir oyun ve kaybeden benim. İnsan ilk ve son sözüyle hatırlanır. Kimin haklı kimin haksız olduğunu zaman gösterecek. Saygı ve sevgiyle Tavşanlı’dan ayrılıyorum. Tüm Linyitspor sevdalılarına hoşçakalın diyorum."