X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kütahya Bemar Kariyer Okulları, Kügiad’ın Parlayan Yıldızı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bemar Kariyer Okulları, Kügiad’ın Parlayan Yıldızı

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 22:28 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 22:33
KÜTAHYA BEMAR KARİYER OKULLARI'NIN KURUCUSU EMEL ÖZMAL, KÜGİAD’IN DA BAĞLI BULUNDUĞU VE BÜNYESİNDE 8 FEDERASYON, 75 DERNEK BARINDIRAN TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU'NU (TÜGİK) KAPSAYAN BÜYÜK BİR PROTOKOLE İMZA ATTIKLARINI SÖYLEDİ
Kütahya Bemar Kariyer Okulları, Kügiad’ın Parlayan Yıldızı

BEMAR Kariyer Okulları’nın kurucusu Emel Özmal, KÜGİAD’ın da bağlı bulunduğu ve bünyesinde 8 federasyon, 75 dernek barındıran Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu’nu (TÜGİK) kapsayan büyük bir protokole imza attıklarını söyledi.
Yapılan anlaşmaya göre Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) ile TÜGİK bünyesinde bulunan tüm derneklerin üyeleri ve ailelerine alacakları dil ve kariyer eğitimlerinde yüzde 50 indirim imkanı sağlanacak.
İmza töreni TÜGİK Başkanı Erkan Güral, TÜGİK Genel Sekreteri Sayın Serkan Zegin, Bemar Kariyer Okulları ve British Town Dil Okulları Genel Merkezi adına Emel Özmal ve KÜGİAD Başkanı Mithat Delen’in katılımları ile gerçekleştirildi.
Türkiye’de 27 ilde faaliyet gösteren BEMAR Kariyer Okulları’nı ilgilendiren bu protokol neticesinde, Emel Özmal’a temsilciliklerden yoğun tebrik ve teşekkür mesajları geldiği belirtildi.(EFE)