X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
PAZARLAR BELEDİYESİ TARAFINDAN SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER ÇERÇEVESİNDE 12 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ AKŞAMI RAMAZAN ETKİNLİĞİ DÜZENLENİYOR
Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek

12 Temmuz 2015 Pazar günü saat 21.00’de Pazarlar İlçesi Cumhuriyet Meydanında Ramazan etkinliği düzenleneceği bildirildi.
Pazarlar Belediyesi tarafından sosyal ve kültürel etkinlikleri çerçevesinde organize ettiği Ramazan Gecesi etkinliği düzenleneceği ve Ramazan etkinliğinde Kur’anı Kerim Hatmi, Tasavvuf Musikisi, sema gösterisi, Orta oyunu, Nasrettin Hoca, Hacivat- Karagöz, illüzyon ve animasyon gösterilerinin yapılacağı bildirildi.
Tüm halkı Ramazan Gecesi etkinliği programına davet eden Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, “ Belediyemizin sosyal ve kültürel faaliyetleri çerçevesinde 12 Temmuz Pazar günü teravih namazından önce ve sonra ilçemiz Cumhuriyet Meydanında Ramazan etkinliği düzenleyeceğiz. Zengin bir içeriğe sahip olan programda Kur’anı Kerim Hatmi, Tasavvuf Musikisi, sema gösterisi, Orta oyunu, Nasrettin Hoca, Hacivat- Karagöz, illüzyon ve animasyon gösterileri mevcuttur. 12 Temmuz Pazar akşamı düzenleyeceğimiz Ramazan Ayı gecesi etkinliğine herkesi bekliyoruz” dedi.(MB-EFE)