X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Cavit Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Cavit Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 07:50
PAZARLAR BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN MESAJINDA, RAMAZAN BAYRAMININ İLÇEYE, ÜLKEYE, İSLAM ALEMİ VE TÜM DÜNYAYA BARIŞ, KARDEŞLİK VE HUZUR GETİRMESİNİ DİLEDİ.
Başkan Cavit Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

’nın Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Erdoğan mesajında, Ramazan bayramının ilçeye, ülkeye, İslam alemi ve tüm Dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi
Mesajında sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Erdoğan " Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşamaktayız. Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan ayı, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde birlikte yaşadık. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan ayını bu erdemli özelliklerin yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirdik. Bayramlar, vatandaşlarımız arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları mana yüklü özel günlerdir. Mübarek Ramazan Bayramının Tüm İslam Alemine, Aziz Milletimize ve Bütün İnsanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.(MB-EFE)