Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 22.3.2011

Ebru Gündeş cephesinden sevinçli haber! 2010 yılında Azeri işadamı ile evlenen sanatçının 1.5 aylık hamile olduğu, konsere gittiği Kıbrıs'ta ortaya çıktı!

SAHNEDE ESPRİLER YAPTI
Müjde! Ebru Gündeş anne oluyor! Bugüne kadar hakkında pek çok kez hamilelik haberi yapılan, her defasında "Değilim ama olmak istiyorum" diyen ünlü sanatçı sonunda muradına erdi. Gündeş'in 1.5 aylık hamile olduğu konser vermek için gittiği Kıbrıs'ta ortaya çıktı. Keyfi yerinde olan ünlü sanatçı sahnede bol bol espri yaptı.

BENİM GİBİ O DA DÖNECEK!
99 yılında beyin kanaması geçirerek 4 ay sahnelerden uzak kalan Gündeş, Malpas Casino'daki programı sırasında İbrahim Tatlıses için de umutlu konuştu: "İbrahim Bey tartışmasız Türkiye'nin en büyük sesidir. Ve her geçen gün de durumu iyiye gidiyor. Allah'ın izniyle, benim gibi o da sahnelere dönecek. Bizim ilacımız sahnedir!"

BAK SERDAR ORTALIK YIKILIYOR
Gündeş, 'Pazartesi' isimli şarkısının ismini 'Cumartesi' olarak değiştirdiği için kendine kızan Serdar Ortaç'a da esprili mesaj gönderdi: "Serdar bana kızdı ama her cumartesi bu şarkıyla sahneye çıkıyorum ve ortalık yıkılıyor."

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ebru Gündeş hamile
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz