X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zehra daha 13 yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zehra daha 13 yaşında

  • Giriş Tarihi: 26.4.2011

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Murat Boyner'le aşk haberine ateş püskürdü: "Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları olamaz!"

Hafta sonu Kıbrıs'ta konser veren Hülya Avşar, önceki gece Tarabya'daki bir balıkçıda kardeşleri Helin ve Leyla Avşar ile akrabalarından oluşan geniş bir grupla yemek yedi.

FOTOŞOP ESKİDİ
Elinde bir gülle mekandan çıkan Avşar, gazetecilere "Eyyy, tırt, iyi akşamlar" diye takıldı. Kıbrıs konserinin çok keyifli geçtiğini söyleyen Avşar, tenis raketli fotoğraflarındaki fotoşop sorularına da "Ooo, eskidi, eskidi, eskidi" yanıtını verdi. Hülya Avşar, kızı Zehra'nın Murat Boyner'le aşk haberlerine çok kızdığını ise şöyle ifade etti:

EFENDİ CEVAP VERDİ
"O haberi yapan gazetenin yazı işleri müdürüyle konuştuğumda, bana çok efendi cevap vermemiş olsaydı; bugün çok büyük bir tazminatla karşı karşıya kalacaktı. 13 yaşındaki bir çocuğun yalan haberini yapan gazete bence kapanmalı. Yani daha doğrusu, bu haberi yapanın öküz olduğunu düşünüyorum. Benim çocuğum 13 yaşında! Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları yok."