Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demet "Murat"ına erdi

Giriş Tarihi: 5.12.2012 14:24 Güncelleme Tarihi: 5.12.2012 14:28

, 'nin eski sevgilisi 'le aşk yaşıyor. Şarkıcı yeni albümü ve yeni sevgilisiyle önceki gün görücüye çıktı.

Yeni albümünü bugün piyasaya çıkartan , promosyon çalışmalarına hızlı başladı. Sevilen şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'ndaki Aspendos Mücevherat'tan çıkarken objektiflere takıldı. Yeni sevgilisi fotoğrafçı ile ilk kez objektiflere poz veren Sağıroğlu'nun mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Şarkıcının albümünün çıktığı gün aşk haberiyle gündeme gelmesi ise "Reklam yapıyor" dedirtti.

SEVGİLİSİ BOYUNA GÖRE

Çok eski arkadaş olduklarını ama aşklarının yeni başladığını söyleyen Sağıroğlu, fotoğrafları çekilirken ilginç bir yönteme başvurdu. Kaldırımdaki mantarın üstüne çıkıp sevgilisi ile arasındaki boy farkını kapatmaya çalışan şarkıcı "Ben de sonunda boyuma göre bir sevgili buldum" deyip espriyi patlattı. Fotoğrafçı Murat Özdemir, daha önce de ile yaşadığı kısa süreli aşkla magazin gündemine oturmuştu.

* Neşeli halleriyle dikkat çeken Demet, aşkıyla poz verirken kaldırımdaki mantarın üstüne çıktı. Aradaki fark yine de azalmadı.

* Son olarak yazar Tuna Kiremitçi ile aşk yaşayan Demet Sağıroğlu, yeni sevgilisiyle objektiflere böyle poz verdi. Şarkıcının aradaki boy farkını ise hiç dert etmediği gözlendi.

* Sağıroğlu'nun, albümünün çıkacağı gün yeni sevgilisiyle objektiflere poz vermesi "Reklam yapıyor" söylentilerini çıkardı.

* Deniz Seki ile Bodrum'da teknede öpüşürken görüntülenen Murat Özdemir'in evli ve bir çocuğu olduğu ortaya çıkmıştı.

Kaynak: Takvim

ARKADAŞINA GÖNDER
Demet "Murat"ına erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz