Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fazla yıprandım sorunları aşamadım

Giriş Tarihi: 3.1.2013

Hastanede psikolojik tedavi gören ünlü oyuncu Arda Kural, yaşadığı süreci GÜNAYDIN'a anlattı: İnşallah kısa sürede toparlanıp eski sağlığıma kavuşacağım!

HERKESİN BAŞINA GELİR
'YERLİ Leonardo DiCaprio' lakaplı Arda Kural'ın Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi altına alındığı haberi, gündeme bomba gibi düşmüştü! Ünlü oyuncu, durumuyla ilgili bilgileri sadece GÜNAYDIN'la paylaştı: "Hayatta herkesin zor anları olmuştur. Kimimiz bu durumlarda belli yaralar alırız. Ben de fazla yıprandım ve bu sorunları aşamadım!"

MESELEYİ ÇÖZECEĞİM!
Arda Kural sözlerine şöyle devam etti: "Topluma yeniden faydalı olmak adına, sorunlarımı uzmanların kontrolü altında çözmek için hastaneye yattım. Ancak yaşadığım sürece şizofreni ya da bir başka teşhis konmadı. Tedavim sürüyor. Şizofreni hastası değilim ve inşallah en kısa süre içinde toparlanıp eski sağlığıma kavuşacağım!"

DUYGUSAL TRAVMA!
Arda Kural'ın yaşadığı dramı Türkiye'ye ilk kez GÜNAYDIN duyurmuştu. Olayın ardından doktoru, Arda'ya görüş yasağı getirdi. Uzmanlar; ünlü oyuncunun duygusal travma yaşadığına inanıyor.

ALLAH'A HAVALE EDİYORUM!"
Arda Kural: "Hakkımda söylenen her türlü olumsuz söze, kendimi kapattım. Tek düşündüğüm şey sağlığım. Hakkımda kötü konuşanları Allah'a havale ediyorum!"


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fazla yıprandım sorunları aşamadım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz