Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hamileliğimi Türkiye'de öğrendim

Giriş Tarihi: 12.1.2013

Antalya'da düzenlenen bir defilede podyuma çıkan Victoria's Secret meleği, ünlü Brezilyalı model Adriana Lima; minik kızı Sienna'ya hamile olduğunu, geçtiğimiz yıl işleri nedeniyle geldiği Türkiye'de öğrendiğini söyledi ve ekledi: Şu anda hamile değilim ama!

Antalyayi-salladi">Geçtiğimiz günlerde Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi defilesi için üçüncü kez Türkiye'ye gelen Adriana Lima; güzelliğin ruhun temizliğinden gelerek gözlere yansıdığını söylüyor. Antalya'da sorularımızı yanıtlayan Lima, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.
İkinci çocuğunuzu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra Victoria's Secret defilesine çıktınız. Bu bir risk değil miydi?
Aslında çok zordu. En zoru da minik bebeklerimden ayrı kalmaktı. Bunu belirttikten sonra genlerime teşekkür etmem gerekiyor. Annem ve babamdan aldığım genler sayesinde yediğim her şeyi hemen yakabiliyorum. Tabii ki hiçbir şeyi abartmıyorum ama en önemlisi, öğün atlamadan yemek yemek. Ve tabii ki spor çok önemli. Dolayısıyla genlerim, düzenli yemek ve spor; hamilelikten sonra çabuk toparlanmamı sağladı.

KONTROLLÜ DEĞİLİM

Sürekli gözlerin üzerinizde olduğunu bilmek ve hep otokontrollü olmak sıkıcı değil mi?
Bu benim normal halim. Dışarı çıktığımda, restoranda, barda, eşimle birlikteyken; her zaman kendim gibiyim. Ekranda, podyumda ayrı ruhta, tavırda olamam. Ben normal ve kontrolsüz bir hayat yaşıyorum. Sadece mesleğim ve sağlığım için yemek konusunda kontrollüyüm.
Dünyanın en güzel kadınları arasında gösteriliyorsunuz. Sizce güzellik ne?
Güzelliğin kalpten gelip gözlere geçtiğini, gözlerden de hareketlere ve davranışlara yansıdığını düşünüyorum. En önemlisi de bence güzellik; ruhun temizliğidir. Bana göre güzellik fiziksel değildir; sonuçta hepimiz bir gün yaşlanacağız.

ÜÇÜNCÜSÜ GELEBİLİR
Türkiye'ye her geldiğinizde, döner dönmez hamile olduğunuzu açıklıyorsunuz. Yine bir sürpriz olabilir mi?
(Gülüyor) Aslına bakarsanız Türkiye'den döndükten sonra değil, Türkiye'ye geldiğimde hamile olduğumu öğrendim. Şu anda hamile değilim ama! Üçüncü çocuk ileride olabilir; neden olmasın. Kalabalık aile olmak çok güzel bir şey. Ancak iki kızım da henüz çok küçük.
İkinci kez anne olmak hayatınızda ne değiştirdi?
İkinci çocuğumdan sonra anneliğimde farklılık olmadı. Yaşlanmaktan, yaş almaktan hiç korkmuyorum çünkü kadınlar yaşlanınca da güzelleşebiliyor. Yani ikinci çocuğum olduktan sonra bunalıma girmedim. İki çocuğum olduğu için çok şanslıyım. Benim için önemli olan; onların mutluluğu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Hamileliğimi Türkiye'de öğrendim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz