Türkiye'nin en iyi haber sitesi

""lendi

Giriş Tarihi: 17.1.2013 09:43 Güncelleme Tarihi: 17.1.2013 11:26

Avşar kızı, 'ta 160 metrekarelik bahçede kurulu 2 katlı bir satın aldı. Bu ev uğruna da içinde yaşayan engelli kadına daire verdi.

Son yıllarda ünlülerin gözdesi olan , 'ın da favorisi. Daha önce Sarımsaklı'da yazlığı olansanatçı, bu yazlığını sattıktan sonra yeni ini almak için harekete geçti.

Avşar kızı, sonunda muradına erdi. Öyle ki, Ayvalık'ın tanınmış terzisi olan ve 1979 yılında hayatını kaybeden Necdet Güngör'ün varisleri tarafından satılan evi kaçırmadı. 4 kardeşin kendi aralarında anlaşmasıyla satılan ev, Çamlık'ın dünyaca ünlü Aslanağzı Koyu'nu tepeden görüyor. 160 metrekarelik bahçenin tam ortasında bulunan iki katlı binanın arka yüzü ise makilik çam ağaçlarından oluşan ormana dayanıyor.

HAZİRAN'A TAMAM

Binada alt katta 4, üst katta da 4 olmak üzere 8 oda ve salonlar bulunuyor. Ünlü yıldızın evi kaç paraya aldığı gizlenirken, Avşar kızının binayı zevkine göre restore ettirdiği, meyve ağaçlarının da bulunduğu evin bahçesine bir de havuz yaptırdığı bildirildi. Sık sık Ayvalık'a gelip yeni evini kontrol ettiği söylenen Hülya Avşar'ın Haziran'da yerleşmesi bekleniyor.


HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Avşar "ev"lendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz