Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan şok eden açıklaması

Giriş Tarihi: 22.1.2013 11:36 Güncelleme Tarihi: 22.1.2013 11:40
Albüm çıkartan ünlü televizyoncu , "İkinci Sayfa" programında programda şok açıklamalar yaptı!

IN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM

Öyle hak etmediğim olaylar yaşadım ki. Benim evim 14'ncü katta. Aslında yüksekten korkmam ama, artık cama yaklaşamamaya başladım. Camdan atacaktım kendimi. Yükseklik korkum da yok. İntihar edecektim. Ben şarkı mı söyleseydim, intihar mı etseydim? Annesini kaybetmiş iki çocuğum var benim. Onlar geldi aklıma. Şimdi o camı hiç açmıyorum…

BANA SİLAHI PETEK ALDIRTTI!

Can Tanrıyar, Müge Dağıstanlı'nın: "ınız var mı?." sorusuna, "Evet evde kasada duran bir silahım var. Ama eve hırsız girdiği için o silahı bana Petek aldırtmıştı!.." dedi.

BENİM İÇİN HAYALİ SUÇLAMALARDA BULUNUYORLAR!

En kötüsü böyle bir başvuruda bulunuyorlar. Gazeteye veriyorlar. Ben savcılığa gidiyorum. Böyle bir karar yok diyorlar. Başvurularını gazeteye veriyorlar. Annem soruyor bana 'Sen eve mi gittin?..' diye. Ben Petek'i 6 aydır görmedim. Yarın da karakoldayım. Bu hayali suçlamalarla ben hapise girsem Petek mutlu mu olacak? Bu böyle yaptığı sürece benim konuşmalarım bitmez. Ben şu anda sadece müzikle uğraşmak istiyorum.

BU FİLMİN BİR SONU OLMASI LAZIM

Ben yeni bir albüm yaptım. Ama şimdi bu şarkıları paylaşmak hoşuma gidiyor. Ama lütfen beni artık rahat bıraksınlar. Ben de hayatımı yaşamak istiyorum.

ARKADAŞINA GÖNDER
Can Tanrıyar'dan şok eden intihar açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz