Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan açıklaması

Giriş Tarihi: 22.1.2013 12:30 Güncelleme Tarihi: 22.1.2013 12:40

, geçtiğimiz hafta kendisiyle arabada yakalanınca ya saklanan için konuştu: 'O gece tanıştık ve Nur'u eve bırakıyordum, o kadar!'

Geçtiğimiz hafta magazin gündemine 'nun ya saklanırken çekilen görüntüleri damga vurmuştu. Karaköy'deki bir mekandan isimli bir galericiyle çıkan oyuncu, Niya'nın otomobilindeyken gazetecileri görünce şekilden şekile girmişti. Bu görüntülerin üzerine herkes Nur Fettahoğlu'nun Gökhan Niya ile yeni bir ilişkiye yelken açtığını düşündü. Ancak; işin aslını önceki gün Bebek'te Filiz adlı kız arkadaşıyla görüntülenen Niya açıkladı.

'SADECE ARKADAŞIZ' AÇIKLAMASI!

Bir anda gündeme yerleşen Gökhan Niya, güzel oyuncuyla ilgili şunları söyledi: "Nur ile o gece bir arkadaş toplantısında tanıştık. Tanıştıktan sonra kendisini eve bırakmak için benim arabamla mekandan ayrıldık. Daha sonra bir anda gazeteciler bizi çekmeye başlayınca; sanırım Nur da panikledi. Bu görüntüler basına yansıyınca Nur da duruma çok üzüldü. Kendisiyle sizin sandığınız gibi sevgili değil, sadece arkadaşız!"

AŞKLA İLGİLİ HİÇ YORUM YAPMADI

Son dönemde adı sürekli başka isimlerle anılan Nur Fettahoğlu, özel hayatıyla ilgili yorum yapmamakta ısrarlı. Fettahoğlu, bugüne kadar konuşmadığı gibi Gökhan Niya ile ilgili de basına tek kelime etmedi.

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökhan Niya'dan Nur Fettahoğlu açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz