Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinan Özedincik’ten haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 1.2.2013 20:30 Güncelleme Tarihi: 2.2.2013 05:41

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN \ Sabah.com.tr

ESKİ EŞİNE MİSİLLEME YAPTI

Ali Sunal'ın manken Gamze Karaman'la Kadıköy'deki Shaft adlı mekânda yakalanmasından birkaç gün sonra, eski eşi Gökçe Bahadır aynı mekânda rol arkadaşı İlker Kaleli ile el ele yakalandı. Bahadır'ın eski eşinin eğlendiği bu mekâna yeni sevgilisiyle gelmesi misilleme yaptığını mı gösterir?
Kesinlikle misilleme yaptığını gösterir. Kadıköy Shaft çok ilgi gören bir yer ama daha çok Kadıköylüler'in ve Anadolu yakasında oturanların gittiği bir yer. İki çiftin arka arkaya aynı mekana gitmesi manidar tabii ki. Ali Sunal'dan sonra Gökçe Bahadır'ın da oraya gitmesi tesadüf değil bence. Bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Bahadır, Sunal'la ayrılma nedeninin sürekli üçüncü bir kişi olduğunu ima etti. Kafasında hala aldatıldığı yönünde bir düşünce var. O yüzden boşanma gereği duydu. Emin de değil aslında çünkü somut bir şey yok elinde. Sunal da iddiaları her şekilde yalanladı. Üçüncü bir şahıs yok dedi. Boşandıktan sonra Sunal'ın yanında uzun süre kimseyi görmedik. Şimdi biriyle görüntülenince, Bahadır da aynını yaptı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Özedincik’ten haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz