Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk için 'Aslı'nın yaptıkları mantıklı

Giriş Tarihi: 3.2.2013

'Krem' dizisinde aşkı uğruna 20 kilo veren 'Aslı'yı canlandıran Duygu Yetiş, "Aşık olunca gözünüz kararır. Bence 'Aslı'nın yaptıkları mantıklı..." diyor

atv'de yayınlanan 'Krem' adlı dizide kilolu ve bakımsız 'Aslı' karakterini canlandıran Duygu Yetiş, artık dizide zayıf ve bakımlı bir kız olarak sevenlerinin karşısına çıkıyor. Aşkı uğruna 20 kilo veren 'Aslı'nın yaptıklarının mantıklı olduğunu belirten oyuncuyla; diziyi ve özel hayatını konuştuk.
'Aslı', dizide hızlı bir değişime uğradı ve bakımlı bir kıza dönüştü. Siz, gündelik yaşamınızda bakımlı mısınız?
Çok makyaj yapmasam da bakımlıyımdır. Saçım kıvırcık olduğu için saçıma mutlaka bakmak zorundayım. Sokağa çıkarken göz altı kapatıcısı, allık ve rimel sürüyorum. Evden çıkıp sadece tiyatroya gideceksem orada zaten makyaj yapıldığı için yapmıyorum.

TAM 8.5 KİLO VERDİM!
Dizi sayesinde kaç kilo verdiniz?
8.5 kilo verdim. Temmuz ayından beri sürekli çalışıyorum. Aynı zamanda iki oyunumuz var. Bu nedenle hiç boş anım yok! Yazın dizide kilolu görünmem için giydirdikleri kıyafetler yüzünden çok terliyordum. İlk 15 günde dört kilo vermiştim. Zaman içerisinde de zayıflamaya devam ettim.

'Aslı' ilk bölümlerde şu anki görüntünüzden farklıydı. Çocuk hayranlarınız sizi sokakta tanıyor muydu?
Ben de şaşırıyordum ama tanıyorlardı. "Ne kadar zayıfsınız" diye yanıma geliyor; bana "Krem abla!" diyorlardı.

Dizide, 'Aslı' iki aşk arasında kaldı. Sizce kimi seçmeli?
Ben olsam aşık olduğum adamı tercih eder ve onun peşinden giderdim. 'Aslı' da aşkı için çok emek harcadı ve 20 kilo verdi.

Aşk için zayıflamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Aşık olunca gözün kararır. Kim bilir, kimler neler yaptı. Aşık olduğunuz zaman her şey bir anda değişir. Etrafta da böyle.... Kocası balık etli seviyor diye sürekli yemek yiyen kadınlar var. Bence aşkın mantıksızlığı içerisinde Aslı'nın yaptıkları mantıklı.

ARTIK KADIN ROLLERİ GELSİN İSTİYORUM
Hep kendinizden küçük rolleri oynuyorsunuz. Bu bir avantaj mı?
Aslında kadın olarak çok büyük avantaj... 28 yaşındayım ama kimse inanmıyor. Bir kadın olarak bu mükemmel bir duygu... Herkes 22 yaşındaymışım gibi davranıyor. Artık yetişkin bir kadını canlandırmak istiyorum tabii. Şimdiye kadar canlandırdığım roller arasında yaşı en büyük olan 'Aslı' ve o da 25 yaşında. Ondan önce hep 17'lerinde genç kızları oynadım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk için 'Aslı'nın yaptıkları mantıklı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz