Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nedeni

'ın burnu, unutkanlığı yüzünden kırılmış! Ünlü yapımcı, sarhoş gittiği çorbacıda tuvalet çıkışı ını açık unutup o halde yan masaya gidince suratına küllük yemiş!

03.30'DA ÇORBACIDA
; cuma akşamı gittiği Etiler'deki Sarıhan Gusto adlı çorbacıda ya uğramış ve burnu kırılmıştı. Ünlü yapımcı, o haldeki fotoğrafını Twitter'a koyup olaydan eski eşi ve onun annesinin sorumlu olduğunu ima etmişti. Ancak olayın perde arkasından başka bir detay çıktı! Tanrıyar, o gece mekana 03.30'da gitmiş, yemek siparişini verip tuvaletin yolunu tutmuş.

DOĞRU KARAKOLA
Tanrıyar, tuvalet çıkışı karşı masada oturan kadınlı- erkekli bir grubun yanıda gidip "Ne bakıyorsunuz, sizi Petek mi gönderdi?" demiş. Ancak o an Tanrıyar'ın çekmeyi unuttuğu ını gören kadınlardan biri çığlığı basmış. Masadaki erkek de önündeki küllüğü Tanrıyar'a fırlatmış. Olay sonrası Tanrıyar, mekanın sahibiyle karakola gidip küllük atan müşteriden şikayetçi olmuş.

GÖRÜNTÜLER EMNİYETTE
Can Tanrıyar'a küllük atan müşterinin ailesiyle İstanbul'a eğlenmeye gelen İzmirli bir vatandaş olduğu öğrenildi. Etiler Karakolu ise olayın ardından mekandan kamera kayıtlarını istedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavga nedeni fermuar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz