Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıllarca eşek gibi çalıştım hâlâ da çalışmak istiyorum

Giriş Tarihi: 4.2.2013

Önceki gün doğum gününü kutlayan Tuncel Kurtiz, gazetecilere hedefini açıkladı: Bugün 78 yaşına girdim. Yıllarca eşek gibi çalıştım. Hâlâ da çalışmak istiyorum. Çalışmak çok güzel bir şey

Usta oyuncu Tuncel Kurtiz, önceki gece Beyoğlu'ndaki Change'de doğum gününü kutladı. 78 yaşına basan Kurtiz'i bu özel gecede; eşi Menend Kurtiz ve 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden rol arkadaşları Halit Ergenç, Okan Yalabık ve Selma Ergeç ile Nejat İşler, Fikret Kuşkan, Murat Yıldırım-Burçin Terzioğlu ve Kerem Çatay gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı. İşte geceden notlar:
Kutlama sonrası mekan çıkışında gazetecilerle karşılaşan usta oyuncu, şöyle konuştu: "1 Şubat 1936 doğumlu Tuncel Kurtiz, bugün 78 yaşına girdi. Yıllarca eşek gibi çalıştı. Hâlâ çalışmak istiyor. Çalışmak çok güzel bir şey."

"İNŞALLAH ONUN GİBİ DİNÇ OLURUZ"

Tuncel Kurtiz'in ardından mekandan ayrılan Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel'in dizi çekimleri yüzünden Bolu'da olduğunu söyledi. Kurtiz'e uzun ve sağlıklı bir ömür dileyen Ergenç, "İnşallah onun yaşına geldiğimizde; onun kadar açık ve dinç olup güzel işler yapabiliriz" dedi.
Fikret Kuşkan, kendisinden habersiz fotoğraflarını çeken gazetecilere, "Yavşak yavşak fotoğraflarımı çekmeyin! Şöyle durayım da, adam gibi çekin" diye kızdı.
Partiden eşi Burçin Terzioğlu ile ayrılan Murat Yıldırım, uzayan sakallarıyla dikkat çekti. Yıldırım, "Muhteşem Yüzyıl'a mı katılacaksınız?" sorusuna, "Ooo, her sakallı 'Muhteşem'de oynayacaksa, ülkede sakallıdan geçilmez!" yanıtını verdi.
'Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan Okan Yalabık'ın sakallarını kısalttığı görüldü. Yalabık'tan sonra mekandan çıkan Selma Ergeç ise "Okan Bey'le aşk yaşadığınız doğru mu?" soruları karşısında sessiz kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıllarca eşek gibi çalıştım hâlâ da çalışmak istiyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz