Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ini a tercih etti

Giriş Tarihi: 12.2.2013 11:32 Güncelleme Tarihi: 12.2.2013 11:44

, 'Ailem, ime zarar vereceği için magazinden uzak kalmamı istedi' diyerek ile ayrıldı. Ulusoy ise durumu anlayışla karşıladı.

ini a tercih etti. Dedikodulara göre, Arzu ile Ömer Sabancı'nın büyük oğulları Hacı Sabancı, bu uğurda 1 buçuk yıllık aşkına nokta koydu.

MAGAZİNE VETO!

Bir süre önce Densa Denizcilik'te aktif olarak görev almaya başlayan 25 yaşındaki Hacı Sabancı, kısa sürede önemli işlere imza attı. Dedikodulara göre, oğullarının bu başarısını gören Arzu ile Ömer Sabancı da; genç işadamına şöyle tavsiyede bulundu: "Artık patron olarak magazin sayfalarında görünmen doğru olmaz. Kariyerinin iyi gitmesini istiyorsan; popüler hayatına son vermelisin."

Bunun üzerine Özge Ulusoy'a durumu anlatan Hacı Sabancı, ilişkiyi bitirdi. Güzel mankenin ise yakın çevresine, "Hacı'nın canı sağolsun, bu onun hayatı ve seçim onun" dediği öğrenildi.

SİTEM SÖZLERİ

Ulusoy, sevgilisinin aldığı karara saygı duysa da Twitter'da sitem dolu şöyle cümleler de kuruyor: "Yüreklilik sadece cesur olmakla olmaz. Yüreklilik, acizliğimize rağmen doğru olan şeyi yapmaktan geçer", "O kesinlikle öyle biri değil dediğiniz kişi, öyle çıktı değil mi?"

GECE HAYATI YASAKLARI

Arzu ile Ömer Sabancı, Densa Denizcilik'teki sorumlulukları artan oğullarına, "Gece hayatı ve popüler mekanlardan uzak dur" tavsiyesinde bulundu. Hacı Sabancı da ailesinin isteğini geri çevirmedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyerini aşka tercih etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz