Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diva'nın yalanı çıktı

Giriş Tarihi: 22.2.2013 08:37

Bülent Ersoy'un 250 bin liraya yeni aldığını söylediği çinçilla kürkü; tam 15 yıllık çıktı! Sandıktan çıkardığı kürküyle hava atan Diva'nın fevkalede yalanı güldürdü.

Sanat müziğinin ünlü ismi Bülent Ersoy, sırf hava atmak uğruna hayvan dostlarını kızdırdı; bir de üzerine yalanlar söyledi. Geçtiğimiz haftalara giydiği çinçilla kürküyle damga vuran Diva; "Kürkümü 250 bin liraya yeni aldım; Türkiye'de bir tek bende var" sözüyle de şovunu yapmıştı. Ancak arşivler; Ersoy'un yalanını ortaya çıkarttı. Bülent Ersoy, bundan tam 15 sene aynı çinçilla kürkünü giyiyordu.

KAPALIÇARŞI'DAN MI ALDI?

Ersoy'un "Fevkaledinin fevkinde" söylediği yalan bununla da sınırlı kalmadı. Geçtiğimiz gün de timsah derisi Hermes çantasını 40 bin euro'ya yeni aldığını söyleyen Diva; aynı çantayla 2 sene önce de objektiflere takılmıştı. Bazı moda yazarları da çantanın 'çakma Hermes' olduğunu iddia etti. Ersoy'un Kapalıçarşı'dan çakma çantalar aldığı; yıllar önce de herkesin dilindeydi...

ÇANTASI 'ÇAKMA' İDDİASI

Ersoy'un "40 bin euro" dediği çantasını da yıllar önce aldığı ortaya çıktı. Diva'nın Hermes marka timsah derisi çantasının 400 TL'lik çakma olduğu da iddialar arasında.

PLAN HAZIR

Bülent Ersoy; Ömür Gedik ile Cemal Hünal'ı harekete geçirdi. Her ikisi de hayvanlara olan sevgileriyle bilinen Gedik ile Hünal, "Bu ikili kürk giyen, timsah derisi çanta taşıyan Bülent Ersoy ve benzerleri için planlar yapıyor. Onları rahat bırakmayacağız" diyerek Diva'ya rest çekti. (SAKLAMBAÇ)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diva'nın yalanı çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz