ile birbirlerine girdi

Giriş Tarihi: 23.2.2013 13:58 Güncelleme Tarihi: 23.2.2013 14:03

'un rüya çifti ile , birbirlerine girdi. İkilinin ilişkilerinin üzerinde dolaşan kara bulutların nedeni, Pitt'in Jolie'yi telefonda başka bir erkeğe; meslektaşı 'a kur yaparken yakalaması.

İkilinin arasını açan olay ocak ayının sonunda yaşandı. Dışarıya çıktıktan sonra cüzdanını evde unuttuğunu fark eden Pitt, eve geri döndüğünde Jolie ile Farrell'ın telefon konuşmalarına kulak misafiri oldu. National Enquire'ın haberine haberine göre; Jolie'nin Farrell'la seks içerikli cümleler kurduğu duyan Pitt, kıskançlıktan ve sinirden çılgına döndü.

MESAJLARINI YAKALADI

Ünlü çiftin yakınlarının yine National Enquire'a yaptıkları açıklamalara göre, yakışıklı oyuncu, Jolie'nin cep telefonunda Farrell'a gönderilmiş seksi fotoğraflar da yakaladı.

Holywood kulislerinde bomba etkisi yaratan bu olay, Amerikalı magazin gazetecisi Perez Hilton'ın bir süre önce yaptığı "Angelina aslında Colin'e aşıktı. Colin kimseye bağlamak istenmeyince Brad'e yöneldi" şeklindeki açıklamaya inananların sayısını artırdı. Jolie'nin özürlerine kayıtsız kalan Pitt, aralarındaki gerginliği çocuklarına yanıstmamak için çabalıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Angelina Jolie ile Brad Pitt birbirlerine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz