Türkiye'nin en iyi haber sitesi

şarkıcı oldu

Giriş Tarihi: 25.2.2013 14:56

bir sürpriz yaparak çıkaracağını söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Sevdiğim Türk sanat müziği şarkılarını bir albümde topladım. Bir tane de benim bestem var" dedi.

Avrupa Avrupa dizisinin oyuncusu , sanat hayatının 20'nci yılında büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Cündübeyoğlu Türk sanat müziği ü çıkaracağını içinde bir de kendi bestesi olduğunu belirtti. 'Sevdiğim Şarkılar' isimli bir albüm hazırlığı içerisinde olduğunu belirten Cündübeyoğlu, "Uzun zamandır bu proje üzerinde çalışıyorum. Büyük bir heyecan benim için. Yerleri gökleri inletecek bir sesim olduğumu söylemiyorum. Kesinlikle böyle bir iddam yok. Sazların önünde şarkı söylemek şimdi korkutucu geliyor ama oyuncu olduğum için bunu da başaracağıma inanıyorum" dedi.

MÜZİĞİ SEVİYORUM

Çok küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeyi çok sevdiğini belirten Cündübeyoğlu merakının özellikle Türk sanat müziğine olduğunu söyledi. Cündübeyoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Albümde bir tanede benim bestem var. Kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım. Müziği gerçekten çok seviyorum."

ŞAN DERSLERİ ALDIM

Ebru Cündübeyoğlu albüm çıkarmadan bu işin profesyonellerinden ders aldığını söyledi. Cündübeyoğlu "Şan ve nota dersleri aldım. Bu konudaki bilgilerimi ilerlettim. Kızım Durumu bütün şarkılarımı ezberledi. En büyük hayranım o" dedi.

Kaynak: Okan Işık / Bugün

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ebru Cündübeyoğlu şarkıcı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz