Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En garip ve saçma Oscar teşekkürleri

Giriş Tarihi: 26.2.2013

Pazar gecesi tüm dünya, Oscar Ödül Töreni'ne kilitlendi. Ünlü oyuncular hayallerini süsleyen Oscar heykelciğine kavuştu. Ancak yıldızlar, Oscar törenlerinde her zaman mantıklı cümleler kurmuyor

JULIA ROBERTS
2004 yılındaki Oscar Ödül Töreni'nde Julia Roberts; 'Erin Brokovich' filmindeki performansıyla 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülüne layık görüldü. Siyah-beyaz renklerdeki şık tuvaletiyle son derece heyecanlı bir şekilde ödülünü almaya giden Roberts'ın heykelciliği tutar tutmaz ilk sözü, "Hey adamım, elimdesin!" oldu.

MERYL STREEP
2011'de 'The Iron Lady' ile Oscar'a layık gösterilen Meryl Streep konuşmasına, "Evet, içinizden birçok kişi ödülü bana verdikleri için içinden 'Yine mi bu kadın?' dedi. Ancak ne yapabilirim ki?" diyerek başladı.

ROBIN WILLIAMS
Good Will Hunting' filmiyle 1997 yılında 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' seçilen Robin Williams, şöyle demişti: "Her şeyden önce bu ödül için babama teşekkür etmek isterim. Ona oyuncu olacağımı söylediğimde bana 'Tamircilik falan gibi ikinci bir işin daha olsa iyi olur' dediği için..."

CATE BLANCHETT
Cate Blanchett, 2004 yılında 'The Aviator' filmindeki performansıyla 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' seçildi. Sarı tuvaleti içindeki Blanchett ödülünü aldıktan sonra teşekkür konuşmasına, "İlk olarak yönetmenimiz Martin Scrorsese'ye teşekkür etmek istiyorum. Umarım oğlum, kızınla evlenir" diyerek başladı.

HILARY SWANK
2004 yılında 'Million Dollar Baby' filmindeki performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' seçilen Hilary Swank, sahneye çıkıp ödülünü aldıktan sonra konuşmasına, "Ben sadece römork parkında doğmuş ve hayalleri olan bir kızım" diyerek başladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En garip ve saçma Oscar teşekkürleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz