Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beren'in davasına Kenan ayarı

Giriş Tarihi: 28.2.2013 11:47 Güncelleme Tarihi: 28.2.2013 12:01

; araya ’nın hatrı girince, ında si kullanıldığı için "" ini protesto eden ’e açtıkları davadan vazgeçti.

'le 'ün ortağı olduğu Boyut Film arasında 4 yıldır devam eden 'göğüs davası'nda sürpriz bir gelişme yaşandı.

Saat, oyunculuk kariyerinin ilk dizisi olan "Aşka Sürgün"deki rol arkadaşı Mahsun Kırmızıgül'ün teklifiyle 2009'da "" inde Gece isimli bir canlı bombayı oynamıştı. Filmin ı çıktığında Saat, Murat Ünalmış ile sevişme sahnesi sırasında aynadan göğsünün göründüğü karenin de kullanıldığını gördü ve çılgına döndü. Kırmızıgül ve ortağını protesto eden Saat, Aşk - ı Memnu dizisinin çekimi olduğunu söyleyerek filmin galasına katılmadı ve yapım şirketinin organize ettiği röportajları da geri çevirdi.

BİLİRKİŞİYE KALMIŞTI

11 Aralık 2009'da gösterime giren film, 14 hafta boyunca 341 bin 382 kişi tarafından izlendi ve beklentinin çok altında gişe yaptı. Saat'in filminin arkasına durmamasının da düşük gişede etkisi olduğunu düşünen Kırmızıgül ile ortağı Tokat, ünlü yıldıza 30 bin liralık tazminat davası açtı.

Milliyet'in haberine göre; yaklaşık 4 yıldır süren davanın duruşmalarında Selçuk Yöntem Aşk - ı Memnu'da eşini canlandıran Beren Saat'in, Murat Ünalmış da Boyut Film'in lehine tanıklık yaptı. Davanın sonucu bilirkişiden gelen rapora kalmıştı. Ancak Beren Saat'in sevgilisi 'nun da isteğiyle araya giren hatırlı dostlar bu davanın daha fazla uzamasına engel oldu. Kırmızıgül ve ortağı, hatırlı dostlarını kıramadı ve Saat'e açtıkları davadan vazgeçti.

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beren'in davasına Kenan ayarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz