Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şöhret hırsı işinden etti

Giriş Tarihi: 2.3.2013

Günaydın Et'in sahipleri, Etiler ve Rumelihisarı restoranlarındaki ortakları Can Yurtsevdi ile iş ilişkilerini bitirdi. Neden ise Can Yurtsevdi'nin markalarına zarar verdiği birtakım davranışları

Günaydın Et restoranlarının Rumelihisarı'nda ve Etiler'deki şubelerinin ortağı olan Can Yurtsevdi'nin markayla ilişiği kesildi. Yurtsevdi'nin bugüne kadar sergilediği hal ve tavırlarının yanı sıra geçtiğimiz haftalarda uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınması bardağı taşıran son damla oldu ve Günaydın Et'in sahipleri genç işletmeciyle yollarını ayırdı.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ
Yurtsevdi'nin, markayı kaybetmesinde etkili olan olaylar özetle şöyle:
22 yaşındaki Can Yurtsevdi'nin gittiği her yerde kendisini Günaydın'ın sahibi olarak tanıtması ve ünlü isimler ile yaşadığı ilişkilerde Günaydın markasını kartvizit olarak kullanması.
Oyuncu Ceyda Ateş ile birlikte olduğu dönemde çıkan bazı haberler sonrasında, magazin programı yapımcısı Ömür Varol'un evini adamlarıyla basması ve daha sonra polise ifade verip serbest bırakılması.
Ceyda Ateş ile ayrıldıktan sonra birlikte olmaya başladığı Ece Erken ile görüntülenmemek için bazı gazetecileri ölümle tehdit edip yumruklaması ve bu nedenle hakkında suç duyurusunda bulunulması.
Son olarak; uyuşturucu operasyonu kapsamında birçok ünlü isimle birlikte gözaltına alınması.

MARKAMIZA KİMSE ZARAR VEREMEZ
Günaydın Et'in sahibi ve kurucu ortaklarından Cüneyt Asan, Can Yurtsevdi ile yollarını ayırma kararı almalarını şöyle açıkladı: "Rumelihisarı ve Etiler'deki tabelalarımızı indirdik. Günaydın Et'in sahibi bir Cüneyt Asan, iki diğer ortaklar, üç Allah'tır. Dördüncü bir ortağımız yoktur. Şahsın her yerde kendini Günaydın'ın sahibi olarak lanse etmesi ve son olarak uyuşturucu operasyonunda yaşanan gözaltı hadisesi sonrasında işbirliğimizi bitirdik. Günaydın markasına kimse zarar veremez."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şöhret hırsı işinden etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz