Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 16.3.2013 01:27 Güncelleme Tarihi: 16.3.2013 10:02

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN \ Sabah.com.tr

ÜNLÜ OLDUĞUNU UNUTTU, SEVGİLİSİYLE ULU ORTA DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜ

Oyuncu Merve Sevi ve sevgilisi gittikleri mekânda alkol sınırını aştı. Diğer müşterilere aldırmadan sevgilisiyle öpüşen Sevi, objektiflere yakalanınca "Şimdi yandım" dedikten sonra sevgilisinin yanından hızla uzaklaştı. Mekândaki müşteriler ise, "Merve'de seviye sıfıra düştü" yorumu yaptı. Gözden düşen oyuncular gündeme gelmek için çeşitli yollara başvuruyor. Kimi polemik yaratıyor, kimi de skandal görüntülere imza atıyor. Sevi de gündeme gelmek için mi böyle görüntü verdi?

Merve Sevi sürekli basının olduğu yerlere gidiyor, sonra da böyle yakalanıyor. O yüzden de bu soru insanın aklına ilk etapta geliyor. Genç ve tecrübesiz olduğunu düşünüyorum. Bir ünlü böyle mekanlarda daha dikkatli davranmalı. Hal ve hareketleri görüntüleri bilerek vermiş gibi gösteriyor. Çünkü bir insan hem böyle görüntülenip hem de "Eyvah yandım" gibi sözler neden söylüyor ki? Hiçbir şeye aldırmayıp devam etmeliydi hayatına. Aklıma onu getirmek istemiyorum ama olabilir. Ancak bu görüntülerin mekanın içinden gizlice çekildiğini öğrendim. Gündeme gelmek için yapıldığını düşünmüyorum. Fakat Merve bir şeyi yanlış yapıyor. Evde ya da özel ortamda ne yapacaksan yap ama herkesin olduğu bir mekanın ortasında bu şekilde davranması doğru değil.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz