Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Babam sağolsun!

Giriş Tarihi: 24.3.2013 13:19 Güncelleme Tarihi: 25.3.2013 09:43

Cem Yılmaz'ın özel plaka takıntısı sürüyor. Daha önce iki aracının plakasına oğlu Kemal'in adının baş harflerini yazdıran komedyenin garajındaki 'KK' plakalı aracı üç oldu.

Cem Yılmaz, oğlu Kemal'e olan aşkını en sevdiği arabalarına yazdırarak ilan ediyor. Lüks spor arabalar kadar eski antika araçlara olan tutkusuyla da bilinen Cem Yılmaz, Mercedes 280 serisinden üç arabasının bulunduğu garajını genişletiyor. Eski araçları tamamen orjinallerine uygun olarak tamir ettiren ünlü komedyen, garajında bulunan Mercedes 280 serisi arabalarından birinin plakasını daha değiştirtti. Mercedes 280 serisi üç arabası bulunan Cem Yılmaz, birine eşi Ahu Yağtu'nun isminin baş harflerinin bulunduğu bir plaka takarken, diğer ikisine de oğlu Kemal'in baş harfinden oluşan plakalar taktırdı. Etiler'deki bir galeride 'KK' plakasının olduğunu öğrenen Cem Yılmaz soluğu vakit kaybetmeden burada aldı. 'BA' olan eski plaka yerine 'KK' olan yeni plakasını taktıran Cem Yılmaz, aracını otoparkına çektirdi. Minik Kemal, ise şimdiden iki antika araba sahibi oldu.

* Cem Yılmaz, 900 bin lira değerindeki Ferrari F 458 marka arabasının plakasına da oğlunun isminin ve soyadının baş harfleri olan "KY" yaptırmıştı.

* Mercedes klasiklerine merak saran Cem Yılmaz'ın garajında aynı model arabadan 3 adet bulunuyor.

(AYDIN HAMZA/SAKLAMBAÇ)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babam sağolsun!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz