Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir dahakine vinç yerine helikopter

Giriş Tarihi: 25.3.2013

Geçen yaz sahnede vinçle uçan Ajda Pekkan: "Sahne bir illüzyondur, değişiklik yapmak lazım. Bir dahaki sefere helikopter kullanabilirim..."

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan; önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde, 'Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası'nın dokuzuncu yılında, 'Engel Tanımayanları Destekleyenlere Teşekkür' konseri verdi.

ÖZEL SPORCULARLA BİRLİKTE
Pekkan, seslendirdiği ilk üç parçanın ardından, 15 kişilik özel sporcular korosu ile 'Uzun İnce Bir Yoldayım' türküsünü söyledi. Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Pekkan; geçen yaz vinçle seyircilerin üzerinden uçması ve Hande Yener'in de önceki gün Bostancı konserinde sahneye uçarak inmesi hatırlatılınca, şunları söyledi: "Sahne bir illüzyondur. Biz de halka bu illüzyonu sunmak durumundayız. Biraz değişiklik yapmak lazım, ben de bunu yapmaya çalışıyorum. Kim bilir belki bir dahaki sefere helikopter kullanırım."


ÇOCUK SORUSU 'AH' ÇEKTİRDİ
Süperstar, "Aklınızdan 'Keşke benim de çocuğum olsaydı' diye geçiriyor musunuz?" sorusu karşısında kısa bir ah çekip şunları söyledi: "Patilerini görünce çok keyif alıyorum, benim de işte böyle bir ayak fetişim var."

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir dahakine vinç yerine helikopter
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz