Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 27.3.2013 12:06 Güncelleme Tarihi: 27.3.2013 14:40

Katıldığı bir televizyon programında boşanma davaları devam eden eşi Prof. Dr. 'e ettiği gerekçesiyle 2 yıl 8 aya kadar hapsi istenen oyuncu , suç kastı bulunmadığı gerekçesiyle etti.

İstanbul 12.Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Çakıralp, katılmazken ve şikayetçi Prof. Dr. hazır bulundu. Duruşmada söz alan şikayetçi Prof. Dr. Murat Öncel, 'Çakıralp'ın benimle ilgili 'tedavi olması gerekir' sözleri beni rencide etmiştir. Benim Profesör olmadığımı iddia etmiştir. Çakıralp'in cezalandırılmasını talep ediyorum' dedi.

Duruşmada söz alan Çakıralp'in avukatı Enver Alcan ise, 'İddianamede Murat Öncel'in profesör olup olmaması ile ilgili bir iddia yer almamıştır. Sadece hakkında hastalıklı bir durum olduğu ifade edilmiştir. Bunlarda nda söylenen müvekkilimin delillendirmeye çalıştığı iddialardır. Her iki tarafın da iddiaları söz konusudur. Boşama davasında değerlendirilecek beyanlardır. suçunun unsurlarının oluşmadığı kanaatindeyiz. Müvekkilimin ine karar verilsin' diye konuştu. Davayı karara bağlayan mahkeme, suç kastı oluşmadığı gerekçesiyle 'in beraatine karar verdi.

Oyuncu Şahnaz Çakıralp, katıldığı bir televizyon programında boşanma sürecindeki eşi Prof. Dr. Murat Öncel hakkında 'Tümü ile kurgu halinde yaşıyor. Tedavi olması gerekiyor' şeklinde ifadeler kullanmıştı. Bu sözler üzerine henüz boşanma süreci tamamlanmayan eşi Öncel, Çakıralp hakkında hakaret iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Çakıralp hakkında hakaret suçlamasıyla 4 aydan 2 yıl 8 aya kadar istemiyle dava açılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahnaz Çakıralp beraat etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz