Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hülya ve Kaya'nın Zehra zirvesi

Giriş Tarihi: 31.3.2013 09:56 Güncelleme Tarihi: 31.3.2013 11:02

ve eski eşi , olayıyla gündeme gelen kızları Zehra için buluştu. Örnek aile tablosu çizilen gecede buzlar eridi.

Son dönemde kızları 'nun eski sevgilisinin kız arkadaşına çaydanlık fırlattığı haberleriyle gündeme gelen ve önceki akşam İstinyePark'ta buluştu. Eski eşiyle örnek aile tablosu çizen Kaya Çilingiroğlu, kızı zehrayı öpücük yağmuruna tuttu.

Zehra'nın elini bir an olsun bırakmayan Çilingiroğlu, basında yer alan haberler ile ilgili olarak "Kızım ve ben çok mutluyuz. Birçok haber çıktı. Bazı sorunlar yaşandı fakat, Zehra'yla konuştuk. Bir daha bu tür şeyler olmayacak. Bu haberler çok büyütüldü" şeklinde konuştu.

ŞÖHRET MAĞDURU

Hülya Avşar ise "Bu haberleri görmekten ve konuşmaktan artık sıkıldım. Zehra'nın bir dezavantajı da ben ve Kaya'nın göz önünde olan insanlar olması. O da her çocuk gibi şeyler yaşıyor, fakat büyütülüyor" dedi.

ÖNCE CEZA SONRA ÖDÜL

Geçtiğimiz günlerde Zehra için "Ona ceza verdim artık yalnız başına gezemeyecek" diyen Kaya Çilingiroğlu, bu kez kızının gönlünü aldı. Kaya Bey, Zehra'yı öpücük yağmuruna tuttu.

PSİKOLOG OLACAK

Gece sonunda objektiflere gülümseyen Hülya Avşar, Zehra'ya tam destek verdi. Avşar Kızı, "Zehra'nın daha önemli işleri var. Psikolog olmak istiyor. Bizde bunun için mücadele ediyoruz. Onun üniversite okumasını çok istiyoruz" dedi.

DEMLİK OLAYI!

Zehra Çilingiroğlu'nun eski sevgilisinin kız arkadaşına fırlatması basına bu görüntülerle sızmıştı. Olayla ilgili hukuki süreç sürüyor.

Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya ve Kaya'nın Zehra zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz