Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü çift 'ta tazeledi

Giriş Tarihi: 5.4.2013 17:56 Güncelleme Tarihi: 5.4.2013 18:01

Ünlü türkücü ile şarkıcı 'ta tazeliyor.

Geçtiğimiz yıl ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın 'a bağlı Küçükköy beldesinin dünyaca ünlü Sarımsaklı mevkiindeki yazlığını satın alan , uzun süredir birlikte olduğu ile özgürce larını yaşıyor.

Bir süredir aralarında aşk olduğuna ilişkin dedikodulara; Instagram'da paylaştıkları aşk dolu fotoğraflarla ispatlayan Yavuz Bingöl Öykü Gürman ilişkisi doludizgin gidiyor. 'Evlerinin Önü Boyalı Direk' adlı türküyle sanat camiasında ismini duyuran başarılı sanatçı Öykü Gürman ile Ayvalık'ta alışveriş yapıp, vatandaşların arasında dolaşan Yavuz Bingöl, gazetecilerin fotoğraf çekme talebine de 'hayır' demedi.

Bingöl ve Gürman aşkları hakkında herhangi bir yorum yapmazken, ikilinin mutlu bir beraberlik içinde oldukları ise adeta her hallerinden belliydi.

Aralık başında haklarında aşk dedikoduları çıkan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman, yeni yıl öncesi de Etiler'deki bir restoranda baş başa görüntülenmiş ama aralarında aşk olduğuna ilişkin iddialar Bingöl tarafından yalanlanmıştı. Bingöl'ün 'İş yemeğindeyiz, bizi sokak aşıklarıyla karıştırmayın' diyerek inkar ettiği o aşk; Öykü Gürman'ın ınstagram'da paylaştığı fotoğraflarla doğrulanmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü çift Ayvalık'ta aşk tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz