Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarım eleştiriye cevaptır

Giriş Tarihi: 9.4.2013

Bir radyo programına katılan Hadise, zaman zaman hakkında çıkan olumsuz haberler ve eleştirilerle ilgili olarak şöyle dedi: En güzel cevap başarımdır

'Visal' isimli yeni single'ıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Hadise, önceki gün İstanbul FM Genel Yayın Yönetmeni Gürdal Çakır'ın programına konuk oldu. Sürekli bir değişim içerisinde olmasını çok çabuk sıkılmasına bağlayan Hadise, son dönemlerde kendisiyle bir savaş içinde olduğunu ve sürekli bazı şeylere cevaplar aradığını belirtti. Ünlü şarkıcı; hayatında hiç keşkelerinin olmadığını ama geçmişine baktığında tekrarlamak istemediği şeylerin olduğunu da vurguladı.

İNSAN GİBİ İNSANDIR

Yaz ayları içinde albüm öncesi sevenleriyle bir single daha paylaşacağının müjdesini veren Hadise, "Önümüzdeki aylarda paylaşacağım single, yine bugüne kadar yapmadığım tarzda bir şarkı olacak" diye konuştu. Zaman zaman hakkında çıkan yalan haberlere ve olumsuz eleştirilere cevabını işiyle verdiğini söyleyen Hadise, "Bunların karşılığı olmadığının en güzel cevabı başarımdır" dedi. Güzel şarkıcı, isminin aşk dedikodusuna karıştığı meslektaşı Murat Boz ile bir düet yapmayı düşünüp düşünmediği sorusunua ise şu yanıtı verdi: "Murat'ı çok seviyorum, sanatı seven insanlarla çalışmayı seviyorum. Bugüne kadar konuşmadık ama olabilir. Murat'ın enerjisi, dürüstlüğü beni çok etkiliyor. Sanatını bir kenara koyalım; insan gibi bir insan Murat. Ve ben de insanlarda bunu seviyorum."

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarım eleştiriye cevaptır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz