Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İbo'yu kutlamadım neden kutlayayım ki?

Giriş Tarihi: 12.4.2013
Derya Tuna'nın, eski eşi İbrahim Tatlıses ile halefi Ayşegül Yıldız'a öfkesi dinmiyor! Tuna; Tatlıses'in vurulduğu dönemde hastanede kavga ettiği Ayşegül Yıldız'la daha sonra da Zekeriyaköy'deki Tatlıses Kebap yüzünden kapışmıştı. Ayşegül Yıldız'ın işlerini engellediği gerekçesiyle sahibi olduğu restoranı kapatan Derya Tuna; Tatlıses'i kapıp bir de çocuk yapan halefine fena kızgın. Bu öfkeyi bebek haberi bile hafifletmedi.

DERYA TUNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

AYŞEGÜL YILDIZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZİ İLGİLENDİRMİYORLAR
Derya Tuna, "Baba olan eski hayat arkadaşınız İbrahim Tatlıses'i kutlayacak mısınız?" sorusuna çok sinirlendi. Tuna, önceki gece kızları Elif Ada'yla birlikte hastaneden eve geçen çifti aramadığını, aramayı da düşünmediğini açıkladı: "Ne münasebet; ne beni, ne de oğlumu ilgilendiren bir durum yok ortada." Derya Tuna; İdo'nun babasını arayıp kutladığına dair haberleri de yalanladı: "Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Bizi ilgilendiren bir konu değil; bu yüzden de kim ne istiyorsa yazabilir. Ama şunu söylemek isterim ki; kimsenin hayatı nasıl beni ilgilendirmiyorsa, benim hayatım da kimseyi ilgilendirmez!"

SAVAŞ'LA DA ARASI AÇIK

Derya Tuna; Ayşegül Yıldız'la arası iyi diye Perihan Savaş'a kızmış, ikili bu yüzden mahkemelik bile olmuşlardı. Tuna'nın açıklamalarının ardından gözler, Ayşegül Yıldız'a çevrildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbo'yu kutlamadım neden kutlayayım ki?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz